Fotografia ślubna Kraków Zdjęcia i filmy na ślubach

Wykonujemy artystyczne zdjęcia ślubne na terenie Krakowa, Myślenic i Wieliczki

Zdjęcia ślubne

Fotografia reportażowa

Na zdjęciach reportażowych rejestrujemy przebieg całej uroczystości ślubnej oraz wesela. Wykonując zdjęcia reportażowe staramy się być w centrum wydarzeń, jednakże staramy się być mało widoczni, nie skupiać na sobie uwagi i nie przeszkadzać. Na zdjęciach reportażowych przedstawiamy Parę Młodą od przygotowań w domu przed ślubem, sam ślub (cywilny i kościelny) oraz wesele.

Fotografia studyjna

Zdjęcia studyjne wykonujemy w naszym studiu fotograficznym wyposażonym w najnowocześniejszy system oświetlenia i sterowania tłami. Posiadamy bardzo duży arsenał teł dekoracyjnych. Przed wykonaniem zdjęć prezentujemy Parze Młodej album ze zdjęciami wykonanymi przy różnych tłach, a po wyborze teł wykonujemy po kilka zdjęć przy każdej dekoracji. Po wykonaniu zdjęć klienci wybierają najbardziej odpowiadające im zdjęcia.

Fotografia plenerowa

Zdjęcia plenerowe doskonale uzupełniają fotograficzną dokumentację urzoczystości ślubnej. Zdjęcia plenerowe wykonujemy na łonie natury, w parkach, na łąkach, nad brzegami jezior czy w zabytkowych pomieszczeniach. Na zdjęcia plenerowe nasz fotograf zwykle umawia się kilka dni po ślubie, termin jest także zależny od warunków meteorologicznych.